OG Soft s.r.o.

To co nás motivuje je radost z produktů, které vytváříme a dobrý pocit z toho, co přinášíme našim zákazníkům.

Naše společnost se sídlem v Ústí nad Orlicí se specializuje především na vývoj software, i na vlastní softwarové a cloud produkty. Realizujeme dodávky IT technologií, provoz datových sítí a telekomunikačních systémů, implementace serverových systémů Microsoft a Linux, Internetové služby a WWW prezentace.

Jsme také autorizovaným servisním střediskem pro produkty Lenovo a IBM.

OG Soft zaměstnává přes 30 pracovníků – obchodní konzultanti, vývoj, zákaznická podpora, dohled sítí, technici, hotline, …

Velký důraz klademe na podporu našich partnerů a zákazníků.

Jaroslav Kopecký (jednatel společnosti) ve firemní strategii
Sídlo a logo OG Soft

 

Naše služby poskytujeme v sídle společnosti i přímo u zákazníků, jak v průběhu pracovní doby, tak i mimo pracovní dobu. Jsme schopni garantovat dobu odezvy (Response time) i dobu obnovení chodu (Fix time) a smluvní úroveň dostupnosti služeb (SLA). Disponujeme vlastním moderním datovým centrem pro služby SaaS/Cloud. Provozujeme incidenční helpdesk s každodenní dostupností od 7 do 22 hodin.

Je možné využít smluvní implementační podporu expertních analytiků a to 8 hodin nebo dokonce 11 hodin každý pracovní den. Záleží jen na Vašich potřebách.

 

OG Soft s.r.o. je součástí obchodní skupiny OG.

OG je celorepubliková síť obchodních zastoupení sloužících současně jako servisní a vývojová centra, která zajišťují nejen dodávky kvalitních produktů z oblasti informačních technologií, ale především jejich dokonalé využití. OG má v současné době 10 zastoupení v České republice a pod touto značkou obchoduje od září 2003.

Při realizaci Vašich potřeb není naší hlavní snahou dodat cokoli, ale především zajistit maximální možné využití informačních technologií ve Váš prospěch. Dodáváme Vám především řešení na míru při zachování příznivých cenových relací. K dodávaným řešením patří nadstandardní servisní služby. Nejste rozhodně dalším z řady zákazníků, ale rovnocenným obchodním partnerem.

Pavel Kraus (generální ředitel skupiny) ve strategii OG

Díky této obchodní politice s Vámi, našimi partnery, realizujeme celkový obrat více než 250 milionů korun ročně. IT infrastruktura realizovaná pro naše partnery bezchybně funguje v mnoha podnicích a organizacích. Spolupracujeme i na velkých evropských projektech našich partnerů, mezi které se řadí význačné firmy či státní organizace.

Spolupráce s OG Vám přináší možnost využít specifické znalosti a zkušenosti lidí, které se dnes nevyplatí zaměstnávat ve Vašem vlastním týmu. Skupina OG zaměstnává více než 80 odborníků.

Kompletní kontakty na jednotlivá zastoupení jsou dostupné na www.og.cz.